Аромамаркетинг для бізнесу

Аромамаркетинг – спосіб залучити клієнтів та створити асоціацію з вашим брендом через ароматизацію приміщень.

Рітейл

Спробуйте професійну ароматизацію приміщень

Набір включає 10 різних композицій ароматів, підібраних під ваш бізнес

FAQ

Ваші аромати безпечні, гіпоалергенні й сертифіковані?

 У нашому каталозі зібрано понад 500 унікальних ароматів, які не схожі на жоден впізнаваний і популярний парфум.

Усі аромати створені з безпечних засобів і відповідають міжнародному стандарту якості IFRA. Вони нетоксичні та не можуть зашкодити здоров’ю.

Також аромати гіпоалергенні. Особливість розпилення ароматів за допомогою сучасних дифузорів у тому, що вони розбризкуються в дуже малих дозах постійно, отже, розпилюються в повітрі й не створюють високу концентрацію. Така кількість інгредієнтів аромату в повітрі не може спричинити алергію.

Як обрати місце для встановлення обладнання?

Щоб вибрати місце, куди встановити обладнання, проводиться спеціальний повітряний тест. Ми намагаємося визначити оптимальне місце, де проходитимуть повітряні потоки.

В іншому ви можете керуватися своїми уподобаннями, зручністю розташування та, звичайно, наявністю розетки для аромадифузора.

Як замовити аромамаркетинг для бізнесу?

Замовити послугу аромамаркетингу можна, залишивши свої контактні дані. Наш менеджер зв’яжеться з вами та підбере необхідний пакет: аромамашину, аромат та обслуговування.

Щомісячна абонентська плата — від 1200 грн.

Наші представництва є у 8 містах, ми робимо доставку обладнання в Київ, Дніпро, Львів, Одесу та інші міста у всій Україні.

Що входить у послуги аромамаркетингу від Aroma Selective?

Наші послуги аромамаркетингу – це комплексний підхід до вашого бізнесу. Щоб грамотно ароматизувати ваше приміщення, ми проводимо інтерв’ю, з якого дізнаємося детальніше про ваш бізнес та цілі ароматизації. Далі підбираємо до 10 композицій ароматів та відправляємо їх вам на тестування. Коли ви визначитеся з ароматом, ми налаштуємо аромадифузор і встановимо його вам.

 Послуга аромамаркетингу працює як щомісячне абонентське обслуговування[S31] . У її вартість входить аромаолія, налаштування та гарантія обладнання, підтримка спеціаліста.

Аромамаркетинг в Україні ще не настільки популярний, як у Європі та США. Грамотно налаштована послуга підкреслить особливості вашого бренду й стане чудовим інструментом залучення нових клієнтів.

Що вигідніше: купівля чи оренда обладнання для аромамаркетингу?

Апарат для ароматизації приміщень — зручний інструмент аромамаркетингу для бізнесу. Коли виникає питання про вибір аромамашини та її купівлю чи оренду, варто розглянути всі можливі опції.

 Оренда обладнання відбувається під повним контролем компанії, яка здійснює ароматизацією. Фахівець підбирає обладнання під ваші завдання, допомагає вибрати аромати та налаштувати роботу. До щомісячної орендної плати входить переналаштування, гарантія на ремонт та поповнення аромаолії.

 Купівля обладнання — серйозніший і відповідальніший процес, ніж оренда, він потребує більше відповідальності. Якщо ви купуєте обладнання, вас також консультують і допомагають із налаштуванням, але подальше обслуговування обладнання, переналаштування та заміна олії залишаються вашим завданням.

Читайте першими