Аромамаркетинг – переваги запашного бізнесу

Аромамаркетинг – переваги запашного бізнесу

Чули про аромадизайн як сучасний інструмент нейромаркетингу й хочете замовити ароматизацію приміщення у Львові недорого з доставкою по Україні? Сьогодні бренди використовують запахи для підвищення клієнтської активності.

Відкрийте для себе необмежені можливості використання запахів від компанії «Aroma Selective» – ми знаємо про аромати ВСЕ. Розкажемо вам про ключові переваги аромамаркетингу, допоможемо створити унікальний запах і підібрати стратегію ароматизації свого бізнесу – використовуйте потенціал дизайну повітря вже сьогодні!

Чітка й приваблива ідентичність бренду вам гарантована!

Ароматичний маркетинг – пориньте у світ запахів

Дедалі частіше відомі компанії використовують ароматизацію бренду з метою підвищення його впізнаваності? Аромамаркетинг – це своєрідний плагін, що миттєво «включається» у ваш проєкт та працює зі 100% віддачею для бізнесу.

Аромадизайн – набагато більше, ніж просто ароматизація приміщення. Це використання стратегічно створеного запаху скрізь, де є клієнт:

 • корпоративний аромамаркетинг: ароматизація приміщень/подій, продукції, тімбілдінгів тощо;
 • нанесення аромату на рекламну продукцію, візитівки, чеки тощо;
 • створення аромабренду – лінійки оригінальних запахів компанії.

Використання ароматів дозволяє управляти аудиторією тому що запах викликає емоції. Інформація про аромати формується в мозку й впливає на прийняття рішень на користь бренду, що використовує аромадизайн.

Щоб досягти максимальної асоціації запаху з брендом, головне в аромабізнесі:

 • обрати чи створити правильний аромат;
 • розробити унікальну стратегію поширення й використання запахів.

Усвідомлене розпилення ароматів – відносно нове явище в наш час. Спробуйте просто зараз!

З історії успіху ароматизації бізнесу

Ароматами пронизана вся історія людства й кожна світова культура. Раніше в Японії годинники кожні 15 хвилин розпилювали аромат ефірних олій, а наближення Клеопатри можна було відчути завдяки ароматизації вітрил її корабля.

З того часу світ кардинально змінився: від масових рекламних кампаній прагне ухилитися кожен. Тому ароматизацію використовують як єдиний метод комунікації з клієнтом, який не можна просто «виключити».

Перші спроби використання запахів як інструменту впливу в бізнесі були зафіксовані понад 100 років тому. В Україну аромамаркетинг увійшов на початку XXI століття. Пізніше вчені дійшли висновку, що у близько 95 % жінок та 80 % чоловіків аромати асоціюються зі спогадами – емоційними та насиченими. Сьогодні ароматизація бізнесу – це про:

 1. Брендінг.
 2. Імідж.
 3. Унікальний клієнтський досвід.

Психологія впливу запахів використовується, щоб викликати ейфорію та спонукати клієнта купити товар чи послугу знов і знов.

Аромамаркетинг – ключові переваги естетики

Близько 75% щоденних емоцій пов’язані саме з ароматами. Дехто вважає, що можна просто використовувати освіжувачі повітря, та ароматизація бізнесу – трендовий напрям сенсорного маркетингу, має ряд переваг:

 1. Формування довгострокового іміджу компанії: клієнт, що один чи два рази відчув аромат бренду, 100% згадає його. Мозок на підсвідомому рівні запам’ятає запах. Головне – купити оригінальний та вишуканий аромат недорого з доставкою в будь-який куточок України.
 2. Розширення клієнтської бази та стимулювання продажів. Наприклад:
 • запах свіжозмеленої кави спонукатиме відвідувачів купити філіжанку напою просто зараз;
 • запах шкіри в магазині виробів зі шкіри підвищить почуття довіри до бренду;
 • запах апельсину, пачулі та ванілі в туристичному бюро підштовхне клієнта до подорожі в туристичні місця його походження.
 1. Вишуканий аромат довше утримує клієнтів в приміщенні й стимулює купувати дорожчі товари, що підвищить ваш середній чек. Це більш тривала взаємодія з брендом на засадах довіри.
 2. Покращення емоційного стану клієнтів та підвищення рівня задоволеності брендом; покращення атмосфери в колективі та підвищення продуктивності праці персоналу.
 3. Впізнаваність вашого бренду, акцент на стилі, статусі та іміджі закладу – а це головне!

Аромамаркетинг – надійний тригер позитивного клієнтського досвіду. Він реально працює: викликає прив’язку до бренду та правильну фізіологічну реакцію клієнтів.

Стратегії ароматизації повітря: потенціал можливостей

З досвіду використання аромамаркетингу японцями маємо ефективну стратегію впливу концерну SHISEIDO на клієнта та робочий персонал:

 • зранку – цитрусові аромати;
 • в обід – аромат жасміну чи квіткова композиція;
 • увечері – запах хвойних.

Така стратегія дозволяє отримати заряд бадьорості зранку, бути в тонусі протягом дня та почуватися не дуже змореним увечері. Головне у аромабізнесі – правильно підібрати аромат, враховуючи:

 1. Цільову аудиторію.
 2. Вік і стать клієнтів.
 3. Характер діяльності компанії.
 4. Назву та кольорову палітру бренду.
 5. Рекламну кампанію.

Лайфхак: слідкуйте за інтенсивністю запаху, щоб не викликати негативну емоцію. Сучасні апарати для розпилення ароматів здатні контролювати рівень розпилення ароматів, враховуючи площу приміщення.

Спеціалісти «Aroma Selective» допоможуть створити ефективний аромат для розкриття змісту бізнесу – ви 100% побачите результат!

Де замовити аромамаркетинг вигідно

Ароматизація бізнесу гарантує збільшення середнього чеку й лояльності клієнтів до бренду. Почати бізнес з аромамаркетингу – значить зробити правильний вибір на користь просування бренду й отримати 100% «фідбек» від клієнта.

Компанія «Aroma Selective» – ваш надійний ароматизатор бізнес-приміщень. Ми розкажемо все про:

 • аромамаркетинг;
 • системи ароматизації приміщень;
 • ароматичні дифузори, свічки й саше, рум-спреї;
 • ароматичне обладнання – 9 типів дифузорів до ваших послуг;
 • Рзнайдемо професійне рішення для ароматизації повітря;
 • створимо успішний аромат вашого бізнесу.

Експериментуйте разом з нами – і ваш бренд знатиме кожен!

Читайте пости першими

  Схожі пости