Рітейл

Створюємо нові можливості для бізнесу

Аромамаркетинг для магазинів одягу та взуття

  • 600+ унікальних ароматів
  • Встановлення під ключ — 1-3 дні
  • Технології дистанційного керування

35%

збільшення продажів і середнього чека

30%

збільшення повторних відвідань

27%

збільшення кількості постійних клієнтів

29%

ріст рекомендацій і позитивних відгуків

Аромамаркетинг — напрям маркетингу, призначений впливати на емоції та пам’ять людей за допомогою запахів

Великий асортимент товарів — не перевага для сучасного магазину. Для успіху важливо продавати не речі, а враження. Ароматизація магазинів допоможе впоратися з цим завданням та вивести бізнес на новий рівень.

Сучасний бізнес націлений на те, щоб дати людині миттєву радість. Яскраві кольори, подарунки, спонтанні покупки викликають у людей радість, а радість може асоціюватися з ароматом вашого бренду та покупками: одягом, взуттям, аксесуарами.

Рітейл

Сфери застосування

Запах — найсильніше з п'яти відчуттів, пов'язаних із пам'яттю та емоціями.

Правильний аромат створює в клієнтів переживання від покупки, стимулює зацікавленість покупців і підвищує ваш прибуток.

Ароматизація магазину взуття включає обов’язкову нейтралізацію запахів. Для підвищення продажів рекомендується розпилення ароматів натуральної шкіри, що асоціюються з якістю та багатством.

Аромати для магазину одягу мають також працювати на нейтралізацію запахів та доповнення іміджу бренду. Аромат може бути зональним або єдиним для всіх зон.

Ароматизація бутиків складними та багатогранними ароматами вигідно підкреслює елітарність та статусність. Аромат підкреслює важливість та вагомість покупки для клієнта.

Вхідна зона

Аромат, який відчуває людина, проходячи повз ваш магазин, має стимулювати її зацікавленість і бажання увійти всередину. Він має передавати суть вашого бренду та бути помітним з-поміж інших ароматів. Для цього ми рекомендуємо використовувати стаціонарні дифузори з розпиленням для великих площ та торговельних центрів.

Примірочні

У примірочних важливо нейтралізувати неприємні запахи чужих парфумів, дезодорантів та поту, щоб людину ніщо не відволікало від покупки. Для цього рекомендуємо фільтри з сорбентами, а для ароматизації – невеликі стаціонарні дифузори або дифузор із функцією підключення до систем вентиляції – HVAC.

Прикасові зони

У зоні, де людина завершує покупку, композиція аромату має дарувати їй радість від покупки та створювати необхідний настрій. Це одна з найголовніших зон магазину, і їй варто приділити особливу увагу: розташувати мінідифузори як аксесуари, а основну зону ароматизувати дифузором із функцією зволоження повітря.

Торгівельна зона

Часто магазин може бути розділений на зони, наприклад, чоловічу та жіночу, і це також можна підкреслювати ароматом. Для жіночої – використовувати аромати ванілі та квіткові ноти, а в чоловічій зоні – композицію марокканської троянди чи інші мускусні та деревні аромати. Для грамотної ароматизації простору важливо правильно налаштувати потужність розпилення.

Факт

Запах діє на емоції на 75% сильніше, ніж звук чи зображення. Це означає, що запах миттєво впливає на емоційний стан людини та її поведінку.

Наші послуги

Ароматизація магазину одягу та взуття підвищить кількість імпульсивних покупок клієнтів, а час, який вони провели в магазині, буде пов'язаний із гарним настроєм. У нас ви можете вибрати та купити запахи для магазинів із наявних або створити свій індивідуальний аромат.

Кейси
Рітейл
Рітейл
Рітейл
Рітейл
Рітейл
Рітейл
Рітейл
Рітейл
Рітейл
Рітейл
Рітейл

Оберіть свій аромат

Набір включає 10 композицій ароматів, підібраних під ваш бізнес

Аромамаркетинг для магазинів одягу та взуття під ключ від Aroma Selective — послуга на абонентській основі. Абонентська плата — від 1200 грн/міс.

Безкоштовний тест аромату на 3 дні
Рітейл

1

Спочатку ми дізнаємося завдання та концепцію бренду, переглядаємо брендбук та уточнюємо ваші побажання

2

Підбираємо кілька ароматів на пробу відповідно до сфери та мети бізнесу, дизайну приміщення

3

Після діагностики приміщення підбираємо необхідне обладнання та об'єм аромату для якісної ароматизації

4

Монтуємо обладнання, налаштовуємо стабільність та інтенсивність аромату й робимо тест-реакції на 3-4 години

5

Якщо необхідно, робимо додаткові налаштування та супроводжуємо вас у всіх питаннях упродовж періоду співпраці

Чому ми

Aroma Selective — це професійна ароматизація приміщень в Україні з 2008 року. За роки роботи ми створили більш ніж 500 унікальних композицій, ґрунтуючись на смаках наших клієнтів та аромапсихології. Сьогодні ми робимо ароматизацію для бізнес-приміщень понад 600-м клієнтам.
Наша ціль — створювати правильне враження і зміцнювати імідж бізнесу.

Рітейл

3000+

складних та простих ароматів у наявності

600+

об'єктів на постійній підтримці

8

представництв у регіонах України

578

унікальних ароматів було створено

1500

моно-ароматів в наявності

13

років на ринку парфумерії

Безкоштовний тест аромату на 3 дні

    Рітейл
    Читайте першими